sobota, 21 sierpnia 2010

Transformers Cat

Ponieważ wszyscy fani tego bloga, zmieścili by się w budce telefonicznej, bez obaw mogę podzielić się z wami tajnymi materiałami operacyjnymi, nie martwiąc się że wpadną w niepowołane ręce.
Jeśli śledzicie artykuły, w polskojęzycznych czasopismach, na pewno nie umknęła wam wiadomość o nowej sukni częstochowskiej Czarnej Madonny, z kawałkiem smoleńskiego wraku.
Jest to jednak tylko zasłona dymna. W tajemnicy została zbudowana inna sukienka, a właściwie wielozadaniowy, bojowy, w pełni katolicki pancerz bojowy, wzorowany na robotach bojowych Transformers. Posiadamy zdjęcia, na których widać akcję pozyskania ostatniego, brakującego elementu, przeprowadzoną przez agentkę służb specjalnych Watykanu, siostrę Janinę.

Ponieważ, sam pancerz jest ukrywany, dysponujemy jedynie jego wizualizacją. Papa Ratzi po prezentacji jego możliwości miał powiedzieć:
Ja! Wunderbar! Das ist optimal!Nowa super sukienka ma być używana do obrony Jasnej Góry. Na razie jednak będzie służyć do walki z samolotami, które tworzą chemtraile nad Częstochową. O samym zagrożeniu ze strony chemitraili, można przeczytać w wielce pouczającym artykule o. Stanisława Tomońa.


Dla tych którzy mają to wszystko gdzieś, i zaglądają tu tylko dla kota, proszę bardzo:

2 komentarze:

  1. wziąłbyś się chłopie za temat podnoszenia vatu ;-)

    OdpowiedzUsuń