piątek, 24 września 2010

Tripods Cat

Drodzy, wrażliwi czytelnicy, Open Cat pragnie się z wami podzielić swoją wstydliwą tajemnicą. Dość ukrywania się. Krążące plotki są prawdziwe. Open Cat należy do, dyskryminowanych przez nietolerancyjne społeczeństwo, samców z OMG (Oversized Male Genitalia).


Do tej pory staraliśmy się to tuszować, ale dzięki lekturze poradnika dr. Richarda Jacoba oraz wielebnego Owena Thomasa, "Jak żyć z wielkim penisem: porady, medytacje, i mądrości, dla mężczyzn którzy mają za dużo", Kot już wie jak sobie z Tym poradzić, i że nie jest sam.
Ponieważ wśród czytelników, na pewno znajduje się ktoś z OMG , być może tylko urojonym, postaram się przybliżyć problematykę przedstawioną w książce.

Po pierwsze, należy zdefiniować, kiedy mamy do czynienia z OMG ( nie mylić z GMO). Autorzy umieścili w poradniku specjalne miarki, i tak o OMG możemy mówić przy długości członka ok. 20cm i średnicy 12,5cm (sic!).
Dla ułatwienia, zamieszczam rysunki poglądowe które ułatwią wam diagnozę.


Twórcy poradnika rozprawiają się z mitami. Nieprawdą jest więc, że mężczyźni z dużym przyrodzeniem pożerają niemowlęta oraz, że są głupsi. Kłamstwem jest również to, że OMG można się zarazić.
W książce znajdziemy ponadto krótki rys historyczny z wielkimi penisami w tle, porady jak poradzić sobie z dyskryminacją, jak przeprowadzić coming-out przed rodziną oraz przyjaciółmi, i oczywiście najważniejsze, jak operować dużym sprzętem w sypialni.
Wszystko to za jedyne 10,36 $ (można ją tu również przeczytać!). 

Przyjemnej Lektury!4 komentarze:

 1. Powiem szczerze, bez wstydu i fałszywej skromności: chciałbym cierpieć na OMG! Jednak z braku środków jestem zmuszony zwrócić się z prośbą do Open Cat, kotku, jak to się robi:))))

  OdpowiedzUsuń
 2. Drogi panie Marku, dziękuję za komentarz,obawiałem się już, że wpis nikogo nie zainteresował,lub że wszyscy są zajęcie mierzeniem się... Oczywiście mierzeniem się z OMG.
  Kot jest bezradny, ostrzega tylko żeby nie stosować kociego smalcu, bo to zwykły zabobon. Pozostaje więc tylko przeszczep lub 50kg odważnik przyczepiony, do danego członka, w swobodnym zwisie.
  Życzę powodzenia!

  OdpowiedzUsuń
 3. Szanowny Kocie, dziękuję za wyczerpującą odpowiedź. W takim razie, skoro magia odpada, zostanę przy swoim;)
  Jak Demi wróci do domu, to jej opowiem o Tobie:)

  OdpowiedzUsuń
 4. Witamy w portalu randkowym dla kotów :P

  OdpowiedzUsuń